Ako na to/financovanie

Predpokladajme, že vás tento systém oslovil a vy rozmýšľate, ako by ste sa dopracovali k  riešeniu vašej situácie.
Väčšinou ľudia, ktorý chcú riešiť svoje bývanie, majú predstavu o svojom budúcom dome, byte, nadstavbe a pod. Kúpia si projekt, ktorý sa ich predstave najviac podobá a prerábajú a prekresľujú.
Niekedy sa stane, že si najmú projektanta a ten spracuje projekt v systéme, s ktorým väčšinou pracuje alebo má určité z neho určité benefity. No pri reálnej výstavbe sa môže konštrukčný systém zmeniť (napr. lacnejsia tehla a pod.), nastávajú zmeny, ktoré prinášajú problémy, veľakrát aj navýšenie ceny.
Naším cieľom je ponúknuť Vám komplexné riešenie.
 
Ako na to? Postup je nasledovný:
– pri prvom kontakte (telefón, e-mail) v skratke opísať svoju situáciu a dohodnúť stretnutie,
– na prvé stretnutie je potrebné si prichystať náčrt (napr. pôdorys, rez), rozmiestnenie a počet miestnosti Vášho budúceho rodinného domu, bungalovu, prístavby, nadstavby, garáže. Takisto je dôležité umiestnenie Vašej stavby na pozemku (orientácia na svetové strany), limity určujúce obmedzenia osadenia stavby (územný plán), číslo parcely a zastavanosť (ak ste vlastníkom stavebného pozemku),
– na nasledujúcich stretnutiach Vám vypracujeme projektovú dokumentáciu Vašej stavby pripravenú na stavebné povolenie,
– vybavíme Vám stavebné povolenie (Bratislava a okolie),
– zrealizujeme základovú dosku,
– zrealizujeme základnú (hrubú) stavbu, alebo holodom (okrem vnútorných povrchových úprav, podláh, obložkových zárubní, zariaďovacích predemtov),
-vybavíme kolaudáciu.
 

Financovanie:
Na základe Vášho náčrtu urobíme predbežnú cenovú ponuku. Ak Vás ponuka presvedčí, spíše sa zmluva o dielo na vypracovanie projektovej dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia (záloha vo výške 2.500,-až 4.200,- eur bez DPH). Táto je zároveň zmluvou o budúcej zmluve na zhotovenie diela, kde sa zaviažeme, že ak budeme realizovať dielo v prevedení holodom do 12-tich mesiacov od podpísania zmluvy, vyplatenú zálohu odrátame od dohodnutej ceny za dielo mínus jedno euro.
Projekt Vášho domu a vybavenie stavebného povolenia Vás bude stáť jedno euro.
 
Ďalšie financovanie realizácie Vašej stavby je dohodnuté v splátkovom kalendári podľa jednotlivých etáp výstavby.